• Ново
Јткарпу Женска Мода Ноќта на вештерките n Возрасни Ноќта на Вештерките n Блуза Чипка Дирндл
zoom_in

Јткарпу Женска Мода Ноќта на вештерките n Возрасни Ноќта на Вештерките n Блуза Чипка Дирндл

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Големина : S Биста : 86cm/33.86" ракав : 25cm/9.84" Должина : 32cm/12.60" Големина : M Биста : 90cm/35.43" Ракав : 25.5 cm/10.04" Должина : 33cm/12.99" Големина : L Биста : 94cm/37.01" Ракав : 26cm/10.24" Должина : 34см/13.39" големина : xl биста : 98cm/38.58" ракав : 26.5 cm/10.43" Должина : 35cm/14.17" големина : Xxl биста : 102cm/40.16" ракав : 27cm/10.63" Должина : 36cm/14.17" големина : Xxxl биста : 108cm/42,52" ракав : 27,5 см/10,83" должина : 37 см/14,57" големина : ххххл Биста : 114см/44,88" ракав : 28см/11,02" должина : 38см/14,96" големина : хххххл Биста : 120см/47,24" Ракав : 28,5 см/11,22" должина : 39см/15.35" блуза за Октоберфест блуза црна женска дирндл блуза чипка дирндл елегантенкарактеристики : карактеристики : чипка долна облека поставена со цветни Проегирни чаши и танга ќе убаво на вашата женственост. Еластичниот појас на градникот и тангата ви дава силна поддршка и го прави совршено да одговара на вашето тело.Нашите Информации За Моделот : овој градник будоар е верен на големината, можете да ја земете вашата нормална големина!Женска Долна облека функција длабока V облик вратот со мали чипка трим недоволно проверка, прилагодливи рамо лента., Еластан : вашето задоволство е наш успех, ќе се чувствувате добро за нашата пост - услуга!Дајте ни шанса, дајте ви поголема веројатност!Блуза За Октоберфест Блуза Црна Женска Дирндл Блуза Чипка Дирндл Елегантенматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 106,8 големина на гпакетот : 14х14х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Sleeve Length S86cm/33.86"25cm/9.84"32cm/12.60"M90cm/35.43"25.5 cm/10.04"33cm/12.99"L94cm/37.01"26cm/10.24"34cm/13.39"XL98cm/38.58"26.5 cm/10.43"35cm/14.17"XXL102cm/40.16"27cm/10.63"36cm/14.17"XXXL108cm/42.52"27.5 cm/10.83"37cm/14.57"XXXXL114cm/44.88"28cm/11.02"38cm/14.96"XXXXXL120cm/47.24"28.5 cm/11.22"39cm/15.35"Size : SBust : 86cm/33.86"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 32cm/12.60"Size : MBust : 90cm/35.43"Sleeve : 25.5 cm/10.04"Length : 33cm/12.99"Size : LBust : 94cm/37.01"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 34cm/13.39"Size : XLBust : 98cm/38.58"Sleeve : 26.5 cm/10.43"Length : 35cm/14.17"Size : XXLBust : 102cm/40.16"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 36cm/14.17"Size : XXXLBust : 108cm/42.52"Sleeve : 27.5 cm/10.83"Length : 37cm/14.57"Size : XXXXLBust : 114cm/44.88"Sleeve : 28cm/11.02"Length : 38cm/14.96"Size : XXXXXLBust : 120cm/47.24"Sleeve : 28.5 cm/11.22"Length : 39cm/15.35" Ноќта на вештерките н за жени е изработена од материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење. Ноќ на вештерките н за жени стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Ноќта на вештерките н за девојка удобен материјал, погоден за различни прилики. Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат контактирајте со нас.

Им се допаѓа и на купувачите..