• Ново
Topенска газа поп -врвот
zoom_in

Topенска газа поп -врвот

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Удобно како мета, но исто толку стилски како блуза, овој разноврсен женски газа од врвот од време и TRU е совршен додаток на вашата гардероба на топло време. Направено од ткаени ткаенини за дишење и лесна тежина, оваа кошула е мека на допир за да ве задржи пријатно од ден на ноќ. Одликувајќи се со деколте за мандарински и долги ракави, ќе ве одржи ладно кога времето ќе се загрее. Шадена шема на акцентот на каросеријата овој бохо-шик врв, додека пресечениот пресек може да ги ласкав областите на желудникот и колкот. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Time and Tru gauze Gauze Popover Top : Тело : 100% памук. Женска селска блуза. Ткаени плетени измислици на газа. Мандаринско деколте со 1/4 копче надолу. Долги ракави со копчиња со копчиња. Опуштено вклопување. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте.

Им се допаѓа и на купувачите..