• Ново
Единствени поволни цени за женски точки печати руфла со кратки ракави за кратки ракави, кошула за блуза
zoom_in

Единствени поволни цени за женски точки печати руфла со кратки ракави за кратки ракави, кошула за блуза

DEN 364.64

Износ
check Во продавницата.

Оваа блуза со кратки ракави е ново преземање на испрекината печатење со дизајн инспириран од апстрактно. Повеќегодишно шармантни точки додаваат на мек ткаен врв што го засладува секој изглед во стил на трепет пред ракави. Направено е од лесна, лебдечка ткаенина со разоткриена детали на деколте за нежно обликување и има копче за копче за уредна силуета. Балансирајте го опуштеното вклопување со запалени здолништа и сандали за изглед. Повод : Обично носење, датум, дом, одмор, училиште, канцелариска работа, забава, плажа, итн. Ве молиме проверете ги нашите информации за мерење пред да поставите нарачка. Големина на телото на моделот : Висина : 5'9 ", Градите : 31 1/8 инчи, половината : 25 инчи, колк : 35 7/8 инчи, должина на рамото : 15 инчи, тежина : 126 6/8 фунти, моделот е Носење на меѓународна големина на Xs.meerument (во инчи) градите Girth Girth ширина на рамото - 35 7/8 33 7/8 13 1/2 S - 37 3/4 - - 35 7/8 14м 39 3 /4 37 3/4 14 1/2 L - 42 7/8 41 - 15 1/8xl 46 1/8 - - 44 1/8 15 3/42 XL 48 3/8 46 1/2 16 1/23xl - - 50 3/4 48 7/8 - - 17 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени договори за женски точки печати рафли кратки ракави копче за блузи 100% полиестер. Увезено. Напред. Машинско миење ладно со слични бои.

Им се допаѓа и на купувачите..