• Ново
Усмикси Женски Летни Врвови Цврсти Маици Со Краток Ракав V-Врат Обични Основни Лабави Блузи Што Дишат Што Дишат Црвени
zoom_in

Усмикси Женски Летни Врвови Цврсти Маици Со Краток Ракав V-Врат Обични Основни Лабави Блузи Што Дишат Што Дишат Црвени

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

+ Нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалната големина на САД врвови со кратки ракави/врвови со кратки ракави/врвови со кратки ракави за жени/женски врвови со кратки ракави/женски врвови со кратки ракави/женски врвови со кратки ракави/женски врвови со кратки ракави/женски врвови со кратки ракави/блузи со кратки ракави/врвови со кратки ракави за жени жени/блузи со кратки ракави за жени/ЛЕТЕН ЖЕНСКИ ВРВ со кратки ракави/женски врвови со кратки ракави/женски кратки ракави/кошули со кратки ракави за жени/женски врвови со кратки ракави обични/женски врвови. ❥Упатство за перење : Предметот што треба да се мие рачно (внатре кон надвор) во ладна вода и сув рамен.Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа. ❥Повод : Добро За излегување, одмор,одмор,забава,клуб,секојдневен живот,канцеларија,дом, работа,плажа,патување,велигден, Денот На Свети Патрик и летни активности на затворено и на отворено.❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е изработен од 95% Вискоза плус 5% Спандекс,тој е многу мек,удобен, растеглив и лесен. Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш. црвена кошула со кратки ракави жени/кошули за вежбање за жени/хавајски кошули за жени/женски маици блуза/женски блузи со кратки ракави/блузи за забави за жени/врвови од пеплум за жени/блузи со едно рамо за жени/женски летни блузи/вафли плетени блузи за жени/хенли кошула жени/женски блузи/црна кошула/женски кошули облечени секојдневни/и2к кошула/црна т кошули за жени/жени графички маици/ребрести врвови со кратки ракави за жени/врвови надвор од рамото за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..