• Ново
Летна Блуза Женски Секојдневен Кружен Врат Лабава Еднобојна Врвна Маица Без Ракави Дами Топ Зелена М
zoom_in

Летна Блуза Женски Секојдневен Кружен Врат Лабава Еднобојна Врвна Маица Без Ракави Дами Топ Зелена М

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Големина Шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Должина : 64см/25.20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Должина : 66см/25.98" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 105см/41.34" Должина : 68см/26.77" ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 110cm/43.31" должина : 70cm/27.56" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 115cm/45.28" должина : 72cm/28.35" ВЕ МОЛИМЕ,не само што упатувајте Го Водичот За Големина обезбеден од, туку и треба да го повикате нашиот, што покажува во деталите за производот слики.Пол : Женскисезона : Лето, Цела Сезонаматеријал : 95% Полиестер,5% Спандексколор : Зеленило : Должина На Ракавот : Тип На Јака Без Ракави : Тркалезно Деколтеобразен Стил : Цврста Дебелина : Стандардна Должина : Краткометражен : Мода : Кампување, Одмор, Спорт, Работа, Одмор, Плажа, Забава, Клуб, Ноќен Живот Што добивате : 1 х Женски Врвовивниманија : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.33967.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Карактеристика : Без Ракави, Тркалезно Деколте, Кратко. Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе. Овие врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило.

Им се допаѓа и на купувачите..