• Ново
Жените Отпечатени Од Врвот На Рамото
zoom_in

Жените Отпечатени Од Врвот На Рамото

DEN 301.60

Износ
check Во продавницата.

Белата Марка Жените Отпечатени Од Врвот на Рамото е совршено флертувачки и шик. Направени со капчиња чипка трим и задебелен печатење. Белата Марка Женски Отпечатени Надвор Од Врвот на Рамото се одликува со растегливо деколте на бродот за да можете да го носите на или надвор од рамото. Надвор Од Рамото. Печатени. Капчиња Трим. 95% Полиестер, 5% Спандекс.

Им се допаѓа и на купувачите..