• Ново
Женски Јога Лабава Широка Нога Панталони Солидна Боја Трегери
zoom_in

Женски Јога Лабава Широка Нога Панталони Солидна Боја Трегери

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Жени Јога Лабава Широка Нога Панталони Еднобојни Трегерижени Јога Лабава Широка Нога Панталони Еднобојни Трегери1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Дома, Секојдневен Материјал : памук и ленен стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Waist Hip Length M90cm/35.43"141cm/55.51"134cm/52.76"L95cm/37.40"146cm/57.48"136cm/53.54"XL100cm/39.37"151cm/59.45"138cm/54.33"2 XL105cm/41.34"156cm/61.42"140cm/55.12"3 XL110cm/43.31"161cm/63.39"143cm/56.30"4 XL115cm/45.28"166cm/65.35"146cm/57.48"5 XL120cm/47.24"171cm/67.32"149cm/58.66" Size : MWaist : 90cm/35.43"Hip : 141cm/55.51"Length : 134cm/52.76"Size : LWaist : 95cm/37.40"Hip : 146cm/57.48"Length : 136cm/53.54"Size : XLWaist : 100cm/39.37"Hip : 151cm/59.45"Length : 138cm/54.33"Size : 2 XLWaist : 105cm/41.34"Hip : 156cm/61.42"Length : 140cm/55.12"Size : 3 XLWaist : 110cm/43.31"Hip : 161cm/63.39"Length : 143cm/56.30"Size : 4 XLWaist : 115cm/45.28"Hip : 166cm/65.35"Length : 146cm/57.48"Size : 5 XLWaist : 120cm/47.24"Hip : 171cm/67.32"Length : 149cm/58.66" Табела Со Големини : Големина : М Половината : 90см/35,43" Колк : 141см/55,51" Должина : 134см/52,76"Големина : Л Половината : 95см/37,40" Колк : 146см/57,48" Должина : 136см/53,54"Големина : XL Половината : 100см/39,37" Колк : 151см/59,45" Должина : 138см/54,33"големина : 2хл половината : 105см/41,34" колк : 156см/61,42" 85% памук,15% лен. Увезени. Повлечете го затворањето. Карактеристики : Еластичен Струк, Нога Од Зрак, Тркалезен Врат, Краток Ракав, Еднобојна, Еластична Половина, Грб На Клучалката, Долг Комбинезон За Панталони, Секојдневен Стил, Лесен и Дише. Прилика : Летна Плажа; Домашна Облека; Секојдневно Носење; Одмор; Патување; Совршен Натпревар со Маици, Блузи, Блуза и Патики. Рачно Перење Ладно; Меко Машинско Перење; Линија Сува; Не Натопувајте; Класификација На Перење; Железо На Ниска Температура доколку е Потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..