• Ново
Женски Маици Лабаво Копче За Вклопување Долги Почвени Врвови Блуза Кошула Лабава Блуза Со Долги Ракави Маици Жени
zoom_in

Женски Маици Лабаво Копче За Вклопување Долги Почвени Врвови Блуза Кошула Лабава Блуза Со Долги Ракави Маици Жени

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Пол : женска должина на Ракавот : Долги Ракави Сезона : Лето Оваа секојдневна блуза има цврст дизајн, Долг ракав со моден дизајн за фиксирање и полн со . Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета.Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Прицврстување На Почвата : одговара на големината материјал : Плојестерокција : Секојдневно, Секојдневно што добивате : 1 Х Кошула : Секојдневно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Линија За Сушење табела : . Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.3" Ракав : 57см/22.4" Рамо : 40см/15.7" Должина : 107см/42.1"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 105см/41.3" Ракав : 58см/22.8" Рамо : 41см/16.1" ДОЛЖИНА : 108СМ/42.5"големина : л сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 110см/43.3" ракав : 59см/23.2" рамо : 42см/16.5" ДОЛЖИНА : 109СМ/42.9"големина : xl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 115см/45.2" ракав : 60СМ/23.6" Рамо : 43см/16.9" должина : 110см/43.3"големина : Ххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 120см/47.2" РАКАВ : 61СМ/24.0" рамо : 44см/17.3" Должина : 111см/43.7" Материјал : плојестер. Тип На Шема : Почва. Дебелина : Стандард. Одговара : Одговара На Големината. Повод : Секојдневно, Секојдневно.

Им се допаѓа и на купувачите..