• Ново
Туника Блузи За Женски Еднобојни Издлабени Лилјак Плетена Кошула Ракав Надвор Рамо Пуловер Џемпер Врвот
zoom_in

Туника Блузи За Женски Еднобојни Издлабени Лилјак Плетена Кошула Ракав Надвор Рамо Пуловер Џемпер Врвот

DEN 331.04

Износ
check Во продавницата.

Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Топлади Врвови Краток Ракав Долг Раширен Врв Со Долги Ракави За Жени Обични Врвови За Жени Секојдневни Плус Големини Облека За Женска Табела : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 66cm/25.98" Должина : 54cm/21.26"Големина : M Биста : 105cm/41.34" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 55.5 cm/21.85"Големина : L Биста : 110cm/43.31" Ракав : 68cm/26.77" должина : 57см/22.44"големина : xl Биста : 118см/45.28" Ракав : 69см/27.17" Должина : 58.5 см/23.03" Нега на облека : Машина или рачно перење со ладна вода/висат или линија суво/не /без хемиско чистење. Плус Големина Жан Шорцеви За Жени 3x Висок Tee V Вратот Плус Големина Облека За Жени плус Големина Маици За Жени Туника Блузи плус. Карактеристики : Облека Удобни Меки Кошули Со Јака Со Плус Големина За Жени Маица Со Поделен Врат Жени Модни Летни Врвови Долги Врвови За Истегнување Спортски Јакни за Жени. Погоден За Повеќето Форми На Тело, Ве Прави Да Изгледате Повеќе Мода И Трендовски. Жените Пливаат Туника Плус Големина Шпагети Ремен Врвот Врвови 4x Жени Ситни Туники. Прилика : Дневно, Патување, Дома, Одмор, Одмор И Така Натаму. 3x Камизола 3xl Женски Врвови Женски Стилски Врвови Темни Туника Блузи За Жени Женски Врвови За Мажи.

Им се допаѓа и на купувачите..