• Ново
Дозвола за лизехин Женски Задебелен Кадифен Топол Лабав Блуза Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Обични Врвови За Пуловер Блузи
zoom_in

Дозвола за лизехин Женски Задебелен Кадифен Топол Лабав Блуза Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Обични Врвови За Пуловер Блузи

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Женска Мода Топла Лабава Блуза Со Долги Ракави Кружен Врат Обични Врвови На Пуловер Блузикарактеристики : 1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку.2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат во или зима. 3.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Одлично за или хеланки.4 со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни Ссу, итн .5.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! информации за производот : Сезона : Пол : женски, женски повод : Секојдневен, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави како да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што добивате : 1 Компјутерска Женска Блуза, Материјал : Памук и Полиестер. Наредени Со Густо Руно, Ултра Меко, Топло и Удобно. Функција : Долг Ракав, Врат На Екипажот, Еднобојна Боја, Тенок Фит, Задебелена и Одржување На Топлина. `+ Прилика : Совршен За Секојдневен, Отворен, Шопинг, Работа, Канцеларија, Патување и така натаму. ● Нега На облека : Само Ладно перење, материјалот ќе се намали малку до првиот пат кога ќе го измиете. Подобро е да се мијат со рака. Не мешајте лесна облека со темна облека. женски меки врвови од руно,женски дуксер од шерпа,дуксер од руно за жени,нејасни дуксери жени,пуловер женско руно,дуксери од поларно руно од вратот на екипажот,долна кошула отпорна на пот,дуксер од вратот на екипажот, долна кошула отпорна на пот,.

Им се допаѓа и на купувачите..