• Ново
Надвор Патување Со Долги Ракави Стил V-вратот Рамо Блуза Пуловер Дно Жени Чипка Женска Блуза
zoom_in

Надвор Патување Со Долги Ракави Стил V-вратот Рамо Блуза Пуловер Дно Жени Чипка Женска Блуза

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 86см/33,86" Должина : 60,5 см/23,82" Ракав : 68,5 см/26,97" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 90см/35,43" Должина : 62см/24,41" Ракав : 70см/27,56" Големина : Л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 големина на еу : 38 Биста : 94см/37,01" должина : 63,5 см/25,00" ракав : 71,5 см/28,15" големина : Xl ГОЛЕМИНА НА САД : 10 Велика Британија Големина : 14 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 40 Биста : 98см/38,58" Должина : 65см/25,59" Ракав : 73см/28,74" Големина : ххл Сад Големина : 12 велика британија големина : 16 Еу Големина : 42 биста : 102см/40.16" должина : 66.5 см/26.18" ракав : 74.5 см/29.33" ЖЕНИТЕ Надвор РАМО ДОЛГО Патување ПУЛОВЕР V-вратот чипка дното блуза ве молиме проверете ја табелата со големини Пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Шема На Вратот : Печатење : Мода, Каузални Карактеристики : 1. Изработен е од квалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Врвови Должина На Облека : Редовна. 2. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. 3. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!. Должина На Ракавот : Долг Ракав. 1 Парчиња Врвови.

Им се допаѓа и на купувачите..