• Ново
Време на одмор пред осветлување 7 'Скотсдејл бор вештачка елка, чисти светла
zoom_in

Време на одмор пред осветлување 7 'Скотсдејл бор вештачка елка, чисти светла

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Willе бидете транспортирани во волшебна шума Глен со прекрасната и реална 7-та пред-осветлена Скотсдејл Брз сет® бор. Ова пријатно добро назначено дрво има 695 совети за гранки, 450 мини-светла пред-строги, кои остануваат осветлени ако се изгорат, автоматски систем за осветлување на Fight®, претходно прицврстени гранки за шарки за лесно поставување и цврст метален штанд. Ова е совршено дрво за да додадете класичен и природен допир во вашиот дом за одмор. Време на одмор 7ft Пред-осветлување Скотсдејл Брз сет® Борт елка • 695 Совети за гранки • 450 мини-светла пред-строги мини што остануваат осветлени ако се изгори • Пред-прицврстени гранки со шарки за лесно поставување • Цврсто врвно гранка • Вклучен штанд на дрво.

Им се допаѓа и на купувачите..