• Ново
Sheallesенски плус големина 2-парчен блок за капење во боја, атлетски тркачки бек, врвови со врвови со костуми за капење во Каприс
zoom_in

Sheallesенски плус големина 2-парчен блок за капење во боја, атлетски тркачки бек, врвови со врвови со костуми за капење во

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Комплетите за капење во боја на блокада Танкинис од ЧАМА се исклучително преовладуваат за да го ажурираат вашиот изглед на плажа и да ги пополнат боите на летото. Атлетскиот тркач за капење Такини има костим за капење има додаден градник за дополнителна поддршка и форма. Детали за чипка на предната страна додаваат чистење. Боја блок Бојлег Капри за пливање шорцеви обезбедува доволно покриеност на дното и осигурете се да се движите слободно. Добро за одбојка и обични активности на плажа, спорт на вода, забава во базен или одмори во лето, есен и пролет. Карактеристики на производот - 85% најлон, 15% спандекс - вграден градник - Wirefree - Racerback Tonkini Top - Тесно вклопување - детали за чипка - лажички вратот - отстранливи чаши - не -прилагодливи широки ленти - Boyleg Swuat Buttom Capri - Широк лента за половината - Широка половината Капри за пливање шорцеви - прилика : пливање, сурфање и други спортови на вода - Погодна сезона : Пролет, лето. Ткаенина и нега - Материјал : 85% најлон, 15% спандекс - рака или нежно миење машина во ладна вода / не се суши од белило / линија. Fit & Size - Fit : Tways -Fitting - Fit Guide : Ture to Size. Погледнете ги информациите за големината на сликата за да ви дадете најголемо можно задоволство со оваа облека за капење. Вклучен пакет - 1 x Tankini Top, 1 x Swim Bown.

Им се допаѓа и на купувачите..