• Ново
Држач за Сунѓер За Кујнски Мијалник,Организатор На Кујнски Мијалник Што Може Да Се Прошири, Држач За Крпа За Садови Црна
zoom_in

Држач за Сунѓер За Кујнски Мијалник,Организатор На Кујнски Мијалник Што Може Да Се Прошири, Држач За Крпа За Садови Црна

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Материјал : нерѓосувачки челик боја : содржина на црн пакет : 1 х Држач За Сунѓерсамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. [Издржлив Материјал]Изграден од издржлив нерѓосувачки челик со висок степен 304, кујнскиот мијалник е отпорен на ' рѓа и е многу потрајен од другиот материјал. [Проширување ] држачот за сунѓер доаѓа со не-гумена покриена рака и одговара на повеќето стандардни мијалници, без грижа за паѓање. опсег на проширување од 16,7 инчи - 21,2 инчи, ве молиме измерете го вашиот мијалник пред нарачката. [ Мултифункционален Мијалник ] : овој држач за телескопска решетка за мијалник целосно го користи вертикалниот простор, не само што може да држи сунѓери, четки, туку има и решетка за крпи за побрзо сушење на крпата и парталот, што ќе биде поздраво. [Дише и Анти -] : овој организатор на мијалник има отворено и шупливо дно што овозможува брзо сушење на влажните сунѓери и крпи за садови. Не-рачката ја прави кујната да потоне постабилна и не се исклучува. [Практично] држачот за сунѓер за мијалник го олеснува миењето садови со одржување на алатите за мијалник на дофат, згора на тоа, може да се користи за сушење овошје, чаши или испирање лименки и шишиња. опционално за хоризонтално и вертикално.

Им се допаѓа и на купувачите..