• Ново
Уметнички Ткајачи Глиф Мини Лента 18 18 Перница
zoom_in

Уметнички Ткајачи Глиф Мини Лента 18 18 Перница

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Инспирирана од поп културата и актуелните трендови, црно-белата хиероглифска перница додава стратешки поп во секоја просторија обезбедувајќи смел контраст, класична боја и стилска личност. Уметнички Ткајачи Глиф Мини Лента 18" х 18 " Перница (Со Поли Пополнување).

Им се допаѓа и на купувачите..