• Ново
Мираж Пет Синтетички Кристал Чекор-Во Куче Темперамент, Сина, XS
zoom_in

Мираж Пет Синтетички Кристал Чекор-Во Куче Темперамент, Сина, XS

DEN 179.20

Износ
check Во продавницата.

Ова е Кадифениот Чекор-Во Темперамент VL Големина 12 Пет Јака. Издржлив темперамент достапен во мноштво материјали и со и без кристали. Лесен за употреба чекор-во дизајн. Темпераментот не вклучува поводник (се продава одделно). Нуди стил и безбедност, што го прави совршен за долги прошетки со уште силно милениче. Време е за нов начин да го прошетате вашето куче! Исто така, може да го спречи вашето куче да влече. Погледнете го дното на страницата за информации за големината. Овој кадифен чекор-во темперамент vl е одличен класичен предмет за јаки и поводници од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња По Намалена цена што не можете да ја пропуштите. Ново. Чекор-Во Куче Темперамент. Јаки за кучиња и Каишки.

Им се допаѓа и на купувачите..