• Ново
Comfortенски удобност дво-тон за возење со возење
zoom_in

Comfortенски удобност дво-тон за возење со возење

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Земете дома нов стилски багажник денес со Frea Boot од Brinley Co. Овој багажник е дел од нашата удобна линија со ѓон на меморија. Дизајнот на дво-тон материјал и акцентот на страничните страни му даваат на овој багажник елегантен западен изглед. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..