• Ново
Креативно конвертирање на дипломирање училиште дух сини салфетки сметаат
zoom_in

Креативно конвертирање на дипломирање училиште дух сини салфетки сметаат

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Создадете табела што одговара на училишните бои на дипломираниот училишен дух Кобалт сини салфетки. Овие хартиени салфетки мерат 6,5 "квадратни и прикажуваат малтер за малтер и големо читање на бели текстови " Град "во центарот. Партиските салфетки се совршени дополнувања на прославата на дипломирањето и доаѓаат во пакувања од 108. 108 дипломиран училишен дух сини салфетки. За еднократна употреба салфетки мерат 6,5 ". Премиум хартија со 2-салфетки.

Им се допаѓа и на купувачите..