• Ново
Сонцебоб Крусти Краб Хамбургер слајдови
zoom_in

Сонцебоб Крусти Краб Хамбургер слајдови

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Слајдовите на Супер забавен сунѓер Боб се удобен избор за после играта или во секое време. Отворете пети со лента за поставување. Текстурирана гума Крусти Краб Апликација. Образено стапало со печатење со хамбургер. Текстуриран ѓон. © Никелодеон, сите права се задржани. Човекот го направи горниот; Човекот направи надворешна плоча. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..