• Ново
Бензара Оделија Современ Акцент Стол, Слонова Коска Заврши
zoom_in

Бензара Оделија Современ Акцент Стол, Слонова Коска Заврши

DEN 8799.84

Износ
check Во продавницата.

Елегантен и елегантен, овој удобен стол со акцент има потпирач за грб со копчиња со странична облога на главата на ноктите. Густите перници обложени со тапацир сличен на лен обезбедуваат голема удобност без да го жртвуваат стилот. По долгиот работен ден овој прекрасен дизајниран стол ќе ви овозможи крајна удобност и релаксација. Тоа е силна конструкција е дизајнирана за прецизност. Овој стол за поседување е единствен мебел што додава стилски допир на вашиот декор додека совршено се вклопува со него. Современ Акцент Стол, Слонова Коска Заврши.

Им се допаѓа и на купувачите..