• Ново
Wrangler Mean and Big & Thall Drighter Dright Twill кошула, до големина 3xlt
zoom_in

Wrangler Mean and Big & Thall Drighter Dright Twill кошула, до големина 3xlt

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Обезбеден за удобност и стил, двојката кошула со долги ракави на Wrangler има две џебови на градите на копчето, еден скриен џеб за моливи со измислица за памук за истегнување за додадена удобност. Со детали од Chambray на внатрешните и внатрешните манжетни, оваа кошула е совршена за секоја обична пригода. Долг ракав на вртливата ракав, двојно копче за двојно кошула надолу. Опуштено вклопување. Две копче за размавта низ џебовите на градите. Темни детали од Chambray на внатрешната јака и внатрешните манжетни. Еден скриен џеб за моливи. Технологија на истегнување.

Им се допаѓа и на купувачите..