• Ново
Инспиративна нараквица за прецизност на срцето направена со прецизно исечен кристал со розова кутија
zoom_in

Инспиративна нараквица за прецизност на срцето направена со прецизно исечен кристал со розова кутија

DEN 399.20

Износ
check Во продавницата.

Инспиративна нараквица за прецизност на срцев преглед, направена со прецизно исечен кристал со розова кутија цврста не'рѓосувачка челик, затворач од 10 мм прецизност на срце, кристален кристал 1 инчен срцев приврзок инспиративен срцев преглед на нараквицата, направена со прецизен пресечен кристал со розова кутија.

Им се допаѓа и на купувачите..