• Ново
ТВ кабинетот на Ирина ИНЕВЕНТ Отворени прегради за телевизиски странични таблички за внатрешни работи во затворен мебел
zoom_in

ТВ кабинетот на Ирина ИНЕВЕНТ Отворени прегради за телевизиски странични таблички за внатрешни работи во затворен мебел

DEN 6239.84

Износ
check Во продавницата.

Опис : ТВ -кабинетот е изработен од висококвалитетен материјал за честички, тој е здрав и не е лесен за пробивање. Телевизиската табла е дизајнирана со 2 фиоки и 2 оддели, можете лесно да ги чувате сите видови на предмети. ТВ -таблата има правоаголен врв , можете да го поставите вашиот телевизор стабилно, се вклопува до 70 инчи ТВ. Телевизискиот кабинет има елегантен дизајн, може добро да се меша со вашиот мебел за дома. ТВ -кабинетот е погоден за дневна соба, спална соба или друг простор за живеење, совршен За дневна употреба.Прицификација : Димензии : 63x15.7x13.8 инчи (L X W X H) .NET Тежина : 57.3lbs.load-Locking : 50kg/110.23lb.color : Show As Pictures.Package Вклучен : 1 x ТВ кабинет. Прирачник за корисник .1 X. Телевизиската табла има 2 отворени прегради и 2 фиоки, имате доволно простор за чување на вашите предмети. ТВ -страничната табла може да додаде допир на елегантен стил на вашиот простор за живеење, да одговара на сите стилови на ентериер. Телевизискиот кабинет може да се користи на многу места, како што се дневна соба, спална соба и сл. Телевизискиот кабинет има здрав врв, можете да ги поставите вашите ТВ и други украсни предмети, одговара до 70 инчи ТВ. ТВ -кабинетот усвојува материјал со честички со висок степен, обезбедува стабилност и издржливост, можете да го користите долго време.

Им се допаѓа и на купувачите..