• Ново
Marvel Boys Spider Man Boxer krists hurpeece, пакет, големини 4-10
zoom_in

Marvel Boys Spider Man Boxer krists hurpeece, пакет, големини 4-10

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Тој ќе се занимава со акција како суперхерој во овие боксери со боксерски пајаци од Марвел. Изработена во мека ткаенина за влага за влага што помага да се одржи сув и ладен. Завршено со лого -лента без лого за дополнителна удобност. Време е да ги рестартирате своите основни основи со заштеда на пари четири пакувања долна облека. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вкупно парови : 4 пара брифи за боксери. Fit : Седи на природна половината. Затворање : Еластична половината. Карактеристики : без ознака, лого на половината; Карактеристики на влага. Авторски права : © Марвел, сите права се задржани. Пајак човек боксер брифи за момчиња од Марвел.

Им се допаѓа и на купувачите..