• Ново
Атлетски атлетски атлетски реверзибилни бикини за капење дното
zoom_in

Атлетски атлетски атлетски реверзибилни бикини за капење дното

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Спортските дното на пливањето во бикини од Авиа се реверзибилни, па затоа е како да добиете две за цената на една! Измешајте и совпаѓајте со вашите омилени врвови за изглед што е сè свои. Моделот е 5'10 "и носи големина S. реверзибилен дизајн. Целосно покритие. Нежните ленти за половината. UPF 50+ : Овие дното нудат вграден UPF за да ви помогнат да ве заштитат од штетните зраци на Сонцето. Отпорен на хлор : спречува избледување на бојата и Носење ткаенина, така што вашиот костум трае подолго. Брзо сушење : Ткаенината се суши брзо, така што менувате активности или се спакувате. 82% рециклиран полиестер/18% дополнителен живот Ликра. Машината што се пее. Увезено.

Им се допаѓа и на купувачите..