• Ново
- И - Д Тетоважи За Ноќта На Вештерките-Додатоци За Облека -
zoom_in

- И - Д Тетоважи За Ноќта На Вештерките-Додатоци За Облека -

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Сјај-Во-Темно Ноќта На Вештерките Тетоважи. За духовен сјај носете ги овие плашливи тетоважи со вашиот Костим За Ноќта на Вештерките. Можете исто така да ги поделите овие тикви чудовишта црни мачки и други морничави животни на трикови или третирачи за забавна алтернатива на бонбони. Лесен за нанесување и отстранување. Безбеден и нетоксичен. (6 десетици по единица) 1 1/2" Изложете ги предметите на дневна светлина за да го активирате сјајот. ● ПРЕКУ ШАЛТЕР Свети-Во-Темно Ноќта На Вештерките Тетоважи (6 Десетина) - Рефус.

Им се допаѓа и на купувачите..