• Ново
Жените МАЈКЛ Мајкл Корс Шарм Рашири Виножита-Црно Бело
zoom_in

Жените МАЈКЛ Мајкл Корс Шарм Рашири Виножита-Црно Бело

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овие Чизми На Мајкл Корс имаат Тркалезен Прст и пета од 0,75 инчи. Вратилото на багажникот е високо приближно 15,50 инчи и има отвор од 14,50 инчи. Бренд : Мајкл Корс. Пета : 0,75 инчи. Материјал : Гума. Боја : Црна/Бела. Облик На Пети : Кружен Прст. Вратилото на багажникот е високо приближно 15,50 инчи и има отвор од 14,50 инчи.

Им се допаѓа и на купувачите..