• Ново
Мажите и големите мажи на Битлси се собраа графичка дуксер со худи со долги ракави, големини S-3XL
zoom_in

Мажите и големите мажи на Битлси се собраа графичка дуксер со худи со долги ракави, големини S-3XL

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Кога вашиот стил на рокенрол, само ќе се собере. Оваа графичка дуксер на „Битлси“ се соедини, има дизајн на пулвер и опуштено вклопување за без напор, удобен изглед. Со графичко печатење на иконското лого на групата, оваа машка качулка има контраст печатење по должината на ракавот инспириран од првата песна од патот „Абеј“. Одлично за обичен ден надвор и авантури за викенд, оваа памучна мешавина од качулка е совршен пикап за обожавател на Fab Four. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Јака : прицврстен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги. Ocketsебови : Предниот кенгур џеб има најважни. Карактеристики : Графички принт на предниот дел и Ракав.

Им се допаѓа и на купувачите..