• Ново
Crocs Classic Classic All Terrain Mossy Oak Bownlands Clgs
zoom_in

Crocs Classic Classic All Terrain Mossy Oak Bownlands Clgs

DEN 560.00

Износ
check Во продавницата.

Патува. Истражување. Авантурите близу и далеку. Класичниот затнување на сите терени е подготвен за сето тоа, дури и во најтешките околини. Со повеќе солидна надворешна плоча и прилагодлива турбо лента, земјата под нозете никогаш не се чувствуваше повеќе надмоќно. Конструкцијата со лесен крослит ™ ги прави практичен и спакуван избор за секое излегување. Уште подобро, моделот Mossy Oak® Camo Camo има легендарна способност за пренесување што им помага на ловците да се мешаат во темни дрвени предмети, поплавени дрва и дрвја. Време е да влеземе во погон на сите тркала. Превртете ја таа лента назад и одете најдете ја својата забава! Mossy Oak® Bottomland® Camo Graphics. Солиден лагер со засилена шара за зголемена влечење и поддршка. Комплетно обликувана крослит ™ горе на пена. Портите за вентилација додаваат дишење и помагаат во пролевање вода. Лесно за чистење и брзо да се исуши. Прилагодливи ленти за турбо потпетици за прицврстување, сместувачки вклопување. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Им се допаѓа и на купувачите..