• Ново
Амскан Меки Украси Жолта 12 Најлонски Невестински Тул Во Тркалезна Форма Виси Пом Пом, Брои
zoom_in

Амскан Меки Украси Жолта 12 Најлонски Невестински Тул Во Тркалезна Форма Виси Пом Пом, Брои

DEN 332.00

Износ
check Во продавницата.

Амскан Ад. е водечки светски дизајнер, производител и дистрибутер на украсени материјали за забави, костими, додатоци и балони. Како светска партиска централа, можете да ги најдете нашите производи на над 40.000 локации за малопродажба во над 100 земји. Ние нудиме широк спектар на производи за прилики како што се родендени, тушеви за бебиња, свадби, годишнини и сезонски празници. Нашата разновидна линија на производи ги прави можностите за прослава бесконечни. Амсканска Колекција Невестински Тул 12" Меки Украси Злато 3 парчиња-Претходно исечени, рабови од раковини, тулот е преклопен и врзан, подготвен за пената и закачен за вашата прослава. Вклучува дијаграми и чекор по чекор инструкции. 3 украси од тул секоја пената до приближно 12" или 30,5 см во дијаметар.

Им се допаѓа и на купувачите..