• Ново
Карат Т.В. Дијамант 10kt бело злато ореол машка прстен
zoom_in

Карат Т.В. Дијамант 10kt бело злато ореол машка прстен

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Кажи му дека твоето срце му припаѓа на него со овој зачудувачки прстен за машки Хало Миабела Дијамант. Изработено во бујно бело злато, прстенот треперливо со четири кружни, бели дијаманти поставени од гранчиња (G-H, I1-I2) во центарот и 24 кружни, дијаманти поставени од прсти (G-H, I1-I2) по должината на страните . Овој прстен е засилен со високо-полски финиш. Миабела 1/2 Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато Хало машка прстен : Изработен во 10kt бело злато. 1/2 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I1-I2. Камења поставени од пронг. Ширина на опсегот : 5,4 мм. Машки прстен. Април Април. Спакувано во кутија за подароци.

Им се допаѓа и на купувачите..