• Ново
Нерѓосувачки Челик Црна Гума Бранеа Бенд
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Црна Гума Бранеа Бенд

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Овој современ, унисекс прстен создаден ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L има трендовски, сатенски четкан финиш со црни гумени акцентни ленти. Бендот има ширина од 8 мм и има стандардно вклопување на стеблото. совршен е за секојдневно носење. Достапно во цели и пол големини 6-13. Изработени ОД нерѓосувачки челик 316Л и црна гума, 8мм, стандардно вклопување,унисекс бенд,сатенска четкана завршница, Погодна за гравирање.

Им се допаѓа и на купувачите..