• Ново
КТ овална форма црна онче прстенест прстен во сребро сребро
zoom_in

КТ овална форма црна онче прстенест прстен во сребро сребро

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Пополнете го вашиот изглед со овој сребро сребро 7,00 CT вкупна тежина на коктел прстен за коктел. Овој природен прстен на Оникс е исправен за посебни прилики или во секое време сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Зачудувачкиот црн оникс е theвезда на овој сребрен прстен. Во центарот на овој класичен прстен е овална форма природен оникс. Овој женски сребрен коктел прстен е обележан со 925 за да се обезбеди автентичност. Овој прстен доаѓа со кутија за подароци за потпис и прави прекрасен подарок. 7 КТ овална форма Црн оникс прстен во рамка во сребро 7,00ct вкупна тежина оникс. Овална форма природен оникс. Right Ring во 925 Стерлинг сребро. Црна боја оникс. Оникс е 15 х 11мм со поставка на рамки. Вклучува кутија за подароци за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Им се допаѓа и на купувачите..