• Ново
Нараквица за лична карта од не'рѓосувачки челик на крајбрежниот накит со заградување BO
zoom_in

Нараквица за лична карта од не'рѓосувачки челик на крајбрежниот накит со заградување BO

DEN 879.84

Износ
check Во продавницата.

Крајбрежен накит од нараквица од не'рѓосувачки челик со нараквици со лична карта со кутија, изјава со оваа нараквица за метални ланци за мажи. Изработена од не'рѓосувачки челик, оваа нараквица стои до абење и солза на секојдневната употреба. Врските со голем ланец се дизајнирани во стил на Фигаро, а нараквицата се прицврстува со затворач за кутија за рационализиран и современ изглед. Персонализирајте ја оваа нараквица за лична карта за да биде навистина уникатен додаток. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : нараквица. Должина на предметот : 8 инчи. Ширина на артикалот : 9/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 61 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Кутија со јазик. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : ланец, нараквици за лична карта, врска. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Им се допаѓа и на купувачите..