• Ново
Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 13,5
zoom_in

Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 13,5

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во бело злато од 14 карати, оваа лента широка 5 мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лента за удобност доаѓа во големина на прст 13,5.Метална Тежина : 7,64 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Удобно Вклопување Свадба Бендгендер : Унисекс Метал : Златно Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 5ммринг Големина : дебелина од 13,51,8 мм Цврст рамен Раб Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Цврст, Рамен Раб, Удобно Вклопување, Ширина на Лентата 5мм, Свадбена Лента.

Им се допаѓа и на купувачите..