• Ново
Титаниум Полиран Црн Зелен Прстен За Вметнување Јаглеродни Влакна
zoom_in

Титаниум Полиран Црн Зелен Прстен За Вметнување Јаглеродни Влакна

DEN 944.00

Износ
check Во продавницата.

Храбар, но извонреден, овој титаниум бенд ќе направи идеален начин за надградба на вашиот личен стил. Оваа лента широка 8мм има раскошна црна и зелена влошка од јаглеродни влакна со закосени рабови за машки изглед. Оваа лента за удобно вклопување е достапна во големина на прст 10.Метална Тежина : 3,98 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Сив Материјал : Црна И Зелена Ширина на Лентата Со Јаглеродни Влакна : 8ммринг Големина : 10< 2,5 мм дебелина На Удобност Вклопен Раб Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Кина Титаниум Црн/Зелен Прстен За Вметнување Јаглеродни Влакна.

Им се допаѓа и на купувачите..