• Ново
Титаниум Полиран Црн Црвен Прстен За Вметнување Јаглеродни Влакна
zoom_in

Титаниум Полиран Црн Црвен Прстен За Вметнување Јаглеродни Влакна

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

8мм Титаниум Полиран Црн Црвен Јаглеродни Влакна Вметнување Прстен - Големина 8,5 - во подарок БЕЗ титаниум - подготвена кутија за накит-Дебелина : < 2,5 мм - Ширина На Опсег : 8 мм - Ширина На Предметот : 8 мм - Завршница : Полиран - Гравирање : Да - ДОБРЕДОЈДОВТЕ На Накит Веб Фини Подароци за Накит; прстени во титаниум ; Ширина : 8ММ ; Хипоалергично ; Никел слободен ; Гравирачки Титаниум Полиран Црн/Црвен Прстен За Вметнување Јаглеродни Влакна.

Им се допаѓа и на купувачите..