• Ново
КТ овална форма создадена сина сафир рамка прстен во стерлинг сребро
zoom_in

КТ овална форма создадена сина сафир рамка прстен во стерлинг сребро

DEN 6681.60

Износ
check Во продавницата.

Облечете го вашиот изглед со ова сребро сребро 8,00 степени со вкупна тежина сина сафир со пејвски прстен. Овој создаден прстен за сини сафир е исправен за специјални прилики или во секое време сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Зачудувачкиот сино сафир е theвезда на овој сребрен прстен. Во центарот на овој класичен прстен е овална форма создадена сина сафир. Овој женски сребрен пејвски прстен е обележан со 925 за да се обезбеди автентичност. Овој прстен доаѓа со кутија за подароци за потпис и прави прекрасен подарок. 8 КТ овална форма Создадена сина сафир прстен од рамка во сребро 8,00 степени со вкупна тежина сина сафир. Овална форма создаде сина сафир. Right Ring во 925 Стерлинг сребро. Сина боја сина сафир. Септември родител. Синиот сафир е 12 x 10мм со поставка на рамки. Вклучува кутија за подароци за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Им се допаѓа и на купувачите..