• Ново
Полу-круг црн циркониумски прстен со две жлебови и полирана завршница
zoom_in

Полу-круг црн циркониумски прстен со две жлебови и полирана завршница

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Овој црн циркониумски прстен со жлеб (и) на мелница е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Оваа ставка има вклопување во удобност. 7мм полу-круг црн циркониумски прстен со две жлебови и полирана завршница : овој црн венчален прстен е издржлив.

Им се допаѓа и на купувачите..