• Ново
Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Жлеб Бенд
zoom_in

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Жлеб Бенд

DEN 270.08

Износ
check Во продавницата.

Изграден во квалитетен нерѓосувачки челик, овој убав и стилски свадбен бенд сигурно ќе нацрта комплименти. Оваа удобност широка 8мм се вклопува во бендот карактеристики жлеб шема за елегантен изглед. Достапно е во големина на прст 13. Метална Тежина : 8,27 грама. Тип На Накит : Мода. Прстен Стил : Жлеб Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Нерѓосувачки Челик. Метална Боја : Бела. Ширина на бендот : 8мм.

Им се допаѓа и на купувачите..