• Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Со Големина На Работ бенд 4.5
zoom_in

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Со Големина На Работ бенд 4.5

DEN 4639.20

Износ
check Во продавницата.

14к Жолто Злато 5мм Половина Круг Со Работ Свадба Бенд Големина 4.5 Големина : 4.50 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1бенд Ширина : 5 Ммстоун Поставување_1 : Прстен Машинизирај (Минимум) : 4.5 Големина (Максимум) : 4.75 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0.25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарно : Златно Вклопување : Стандардна Големина : Форма На Камен_1 : Дебелина На Тбд : 1,6 Ммгравибилно : Да тип на производ : Накит Тип На Накит : Прстени продадени по Единица : секој пол : Унисекс Материјал : Примарна Боја : Тип На Пожолтување : Тип На Свадбена Лента : Тип На Риџдстоун (Друго)_1 : Облик На Прстен За Монтирање На Страничен Камен : Половина тркалезни прилагодени предмети Не Можат Да Се Вратат Материјал : Примарна Чистота : 14к Завршница : Полиран Камен Количина_1 : 1 Ширина На Опсег : 5 мм камен поставување_1 : Големина На Машина За Прстен(Минимум) : 4,5 Големина (максимум) : 4,75 Зголемување На Големината : 0,25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарен : Златен Прстен Одговара : Стандард. Големина : Да Камен Форма_1 : Тбд Дебелина : 1.6 мм Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Накит Тип : Прстени Продадени По Единица : Секој Пол : Унисекс Материјал : Примарна Боја : Жолт Прстен Тип : Свадба Бендови Тип На Работ : Облик На Прстен : Половина Круг. Совршен за лична облека или подарок за вашата љубов да го одбележи вашиот посебен момент. Одличен подарок за вљубените, годишнина, ангажман, свадба, роденден, Божиќ, нова година, дипломирање или некои посебни моменти во животот.

Им се допаѓа и на купувачите..