• Ново
Титаниум Гребени Работ Полиран Бенд
zoom_in

Титаниум Гребени Работ Полиран Бенд

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Дајте прекрасен допир на секоја облека со оваа куполна лента во титаниум. Оваа широка лента од 6 мм има раб за шармантен пресврт и внатрешноста е совршено заокружена за да даде удобност. Одлично за секојдневна употреба, оваа лента е достапна во големина на прст 9.5.Метална Тежина : 2,95 Грама Накит Тип : Моден Стил : Свадбен Бенд Со Гребен Раб : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сива Лента : 6ммринг Големина : 9,5 Купола Облик Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина титаниум Гребен Раб 6мм Бенд Прстен - Во Титаниум-Атрибути На Производот : - Брусен-Полиран-подарок БЕЗ титаниум-подготвена кутија за накит-Опции За Големина На Прстен : 10 11 12 13 14 6 7 8 9- Титаниум Гребени работ -.

Им се допаѓа и на купувачите..