• Ново
Унизла црна лента за свадбени ленти прстен во не'рѓосувачки челик и керамика
zoom_in

Унизла црна лента за свадбени ленти прстен во не'рѓосувачки челик и керамика

DEN 687.84

Износ
check Во продавницата.

Овој задебелен црн шарен унисекс од не'рѓосувачки челик и керамички венчален бенд прстен е совршен прстен за совршен ден. Одликувајќи се со двојни ленти со четкани и полирани заоблени рабови, овој удобно вклопување прстен е изработен од не'рѓосувачки челик и керамика. Прецизно направено и високо полиран, овој прстен вклучува кутија за подароци за потпис што го прави совршен подарок. Ораво црна шарена унисекс од не'рѓосувачки челик и керамички венчален бенд прстен, 6мм метал : керамика. Пол : Унисекс. Должина : 0,1 мм. Ширина : 6 мм. Висина : 0,1 мм. Достапни големини : 5-13, половина димензии. Доаѓа во атрактивна кутија за подароци за потпис.

Им се допаѓа и на купувачите..