• Ново
Машки дијамантски акцент не'рѓосувачки челик со сив прстен за јаглеродни влакна
zoom_in

Машки дијамантски акцент не'рѓосувачки челик со сив прстен за јаглеродни влакна

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој прстен од не'рѓосувачки челик .10 CTW мери 8мм и нуди уникатен изглед со наклон дизајн и сиво јаглеродно влакно. Овој прстен е сигурен дека ќе донесе стил на која било облека. Машки дијамантски акцент не'рѓосувачки челик со сив прстен од јаглеродни влакна.

Им се допаѓа и на купувачите..