• Ново
Длето Нерѓосувачки Челик Полиран Половина Круг Жлеб Цз Прстен Големина Мажи
zoom_in

Длето Нерѓосувачки Челик Полиран Половина Круг Жлеб Цз Прстен Големина Мажи

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Блескави Длето Нерѓосувачки Челик Полиран Половина Круг Жлеб ЦЗ Прстен. Овој стил е широк 8,00 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Мажи Тип На Производ : Накит-Накит Тип : Прстени-Прстен Тип : Свадба Бендови-Материјал : Основно : Нерѓосувачки Челик-Материјал : Основно-Боја : Бела-Дебелина : 2.15 мм-Бенд Ширина : 8 мм-Прстен Одговара : Удобност-Камен Тип_1 : Кубни Цирконија (ЦЗ) - Камен Создавање Метод_1 : Синтетички-Камен Третман_1 : Синтетички.

Им се допаѓа и на купувачите..