• Ново
Титаниум Стерлинг Сребрена Влошка Рамна Четкана Лента
zoom_in

Титаниум Стерлинг Сребрена Влошка Рамна Четкана Лента

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Сивите вооружени метални тонови на титаниум во комбинација со сјајот на среброто создаваат совршен комплимент за овој софистициран, сатенски прстен. Рамната, удобна лента за вклопување има ширина од 6 мм и бидејќи титаниумот е хипоалергичен, тој е совршен за оние со чувствителна кожа. Достапно во цели и пол големини 6-13. Заврши : Бранеа. Материјал : Акцент Боја 1 : Жолта. Ширина на бендот : 6 мм.Материјал : Примарен : Титаниум/Сребрен Двобоен. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Не. Дебелина : < 2 мм. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 6 мм. Гравирање : Да. Пакување : Торбичка За Подароци. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Пол : Унисекс. Материјал : Вметнување : Стерлинг.

Им се допаѓа и на купувачите..