• Ново
Ариста обичен нерѓосувачки челик Машкиот клип за вратоврска со затегнување на затегнување
zoom_in

Ариста обичен нерѓосувачки челик Машкиот клип за вратоврска со затегнување на затегнување

DEN 160.16

Износ
check Во продавницата.

Машки клип за вратоврска од не'рѓосувачки челик направен од накит Ариста. Тенок и стилски, оваа персонализирана вратоврска дава беспрекорен впечаток. Изработен од не'рѓосувачки челик, овој рационализиран дизајн го прикажува името или пораката по ваш избор - до седум карактери во должина - испишан во софистициран фонт за печатење. Зафатен на брилијантен сјај, овој Tie Bar Polish е надвор од неговиот бизнис и облечена облека. Ова убаво парче накит може да го носат возрасни или тинејџери и може да му се нададат на вашиот сопруг, момче, татко, брат или вашиот машки пријател. Ариста обичен нерѓосувачки челик Машкиот клип за вратоврска со затегнување на затегнување. Не'рѓосувачкиот челик има висок лак . Врската клип е изработен од не'рѓосувачки челик за издржливост . Метал : Не'рѓосувачки челик. Тип на ланец : синџир на врски. Пол Машки. Со вклучена кутија. Земја на потекло : Индија.

Им се допаѓа и на купувачите..