• Ново
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Совршени чизми што одат со сè, Wannita од Brinley Co. Овој стил има меки вегански кожни кожени горе кои се издигнуваат со средно-калф со детални детали на телето и внатрешен патент. Наредените блок потпетици додаваат совршен лифт за да создадете ласкава силуета, а удобната пена од 4 мм tru ™ insole го завршува дизајнот. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 9 1/2 инчи. Обем на теле : 13 инчи. Врвен обем : 13 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..