• Ново
Црни Чизми До Глуждот За Жени Облечени Чевли Еднобојни Тркалезни Прсти Средна Пета Дебела Пета Тока Со Врвки Големи Чизми Бели 38
zoom_in

Црни Чизми До Глуждот За Жени Облечени Чевли Еднобојни Тркалезни Прсти Средна Пета Дебела Пета Тока Со Врвки Големи Чизми Бели

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Пол : Жени, Девојче. Горен Материјал : Вештачка кожа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Заден Патент. Чевли Пета Висока : 5,5 см/2,16". Висина на платформата : 1см/0,39". Должина на цевката : 11см/4.33". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5"Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7"ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8" 1.Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. 4.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. 5. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!. 2.Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. чизми за жени чизми до глуждот со крзно. каубојски чизми за жени колено висока вистинска кожа. жените чизми каубојски глуждот. облечени чизми до глуждот за жени свадба. црни чизми за жени средно теле.

Им се допаѓа и на купувачите..