• Ново
Женски ласерски исечени кожни чизми од кожени лајсни
zoom_in

Женски ласерски исечени кожни чизми од кожени лајсни

DEN 640.00

Износ
check Во продавницата.

Peep-Toe Booties од Brinley Co. Означуваат шик детали за ласерско намалување на лесен материјал за велур, кој се искачува на глуждовите со надворешен стил на патент, нагласена со висечки ресни. Фанки epиркачи и наредени високи потпетици додаваат стилски детали на дизајнот. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..